BÜYÜK BEDEN TESETTÜR PANTOLON ETEK MODELLERİ

Şık görünümünüze hiçbir şey engel değildir. Rahatlıkta vazgeçilmezleriniz arasına giren pantolon modellerinden biri de tesettür pantolon eteklerdir. Tesettür giyime uygun bol ve rahat kesimi ile günümüz trendlerinde oldukça geniş bir yere sahiptir. Tesettür etek pantolonlarınızla hemen her tarzı kolaylıkla yakalayabilirsiniz.

tesetturmode.com tesettür etek pantolon modellerinden seçilen parça ile oldukça zengin kombinler yapılabilir uzun hırkalarınızın, yeleklerinizin yada şık bir gömleğinizle bütünleştirip  farklı tarzlar oluşturmak testtürmode.com ile çok kolay. Büyük beden tesettür pantolon-etek seçeneklerimize göz atmalısınız. Siz sadece beğenin sepete ekleyin dilediğiniz bedeni biz size hemen ulaştıralım.

Tesettürün ana parçalarından pantolon etekler ile sade şıklığı yakalamak çok kolay. Yeni bir trend olan salaş ve bohem tarzlar  sade olmakla birlikte zarif ayrıntılarıyla sizi göz dolduran bir şıklığa kavuşturacaktır. Günümüz moda renklerinden bir çok renge tesettürmode.com ‘dan kolaylıkla erişebilir güvenilir ve rahat alışverişinizi yapabilirsiniz. Salaş ve naif ayrıntılar ile gözler üzerinizde olacak. Büyük beden tasarımında adını moda dünyasına duyurmuş tasarımcıların ürünlerini inceleyerek her zevke ve her bedende ürüne ulaşmanın rahatlığını tesetturmode.com ile yaşayın. Keyifli alışverişler dileriz…

₺39,90 KDV Dahil
₺199,96 KDV Dahil
₺39,90 KDV Dahil
₺199,96 KDV Dahil
1 2 >