TESETTÜR PANTOLON ETEK MODELLERİ

Rahatlıkta vazgeçilmezleriniz arasına giren modellerden biride pantolon etekler ’dir. Her kesimden bayanların tercihi pantolon etekler bol kesimi ile günümüz trendlerinde oldukça geniş bir yere sahiptir. Tesettür giyiminizde de pantolon etek lerinizla sade, şık, salaş hemen her tarzı kolaylıkla yakalayabilisiniz.

Tesettürün ana parçalarından pantolon etek ler ile sade şıklığı yakalamak çok kolay. Yeni bir trend olan salaş ve bohem tarzlar sade olmakla birlikte zarif ayrıntılarıyla sizi göz dolduran bir şıklığa kavuşturacaktır.

Tesettürmode.com pantolon etek modellerinden seçilen parçalar ile oldukça zengin kombinler yapabilir uzun hırkalarınızın, yeleklerinizin yada şık bir gömleğinizle bütünleştirip  farklı tarzlar oluşturabilirsiniz.

Tesettür giyimde günümüz moda renklerinden bir çok renge tesetturmode.com‘dan kolaylıkla erişebilir güvenilir ve rahat alışverişinizi yapabilirsiniz. Salaş ve naif ayrıntılar ile gözler üzerinizde olacak. Her zevke ve her bedende ürüne ulaşmanın rahatlığını tesettürmode.com ile yaşayın keyifli alışverişler…

₺39,90 KDV Dahil
₺199,96 KDV Dahil
₺39,90 KDV Dahil
₺199,96 KDV Dahil
1 2 >