TESETTÜR TUNİKLER

Dört mevsime uygun dolabınızda bulunması gerekenlerden en başta gelenlerden tesettür tunikler zengin renk seçenekleriyle siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur.

Modern görünümüyle sade şık bir hava oluşturan,  kişinin isteğine göre zengin seçenek ve kaliteli kumaşlı tuniklerimizle bu senede tesettür giyim modasının tam merkezindeyiz. Son zamanlarda en çok ilgiyi çeken tesettür giyim denince akla gelen tesettür tunikler’dir. Göz alıcı, pırıltılı küçük detaylarla hem yaz hem kış bu sene trend sen ol.

Moda hergün değişsede asla yerini hiçbirşeye bırakmayan tesettür tunik lerdir. Tarzını yenilemek istıyorsan rengarenk, pastel, şık detaylı, özel tasarımlı tuniklerimize göz atmanızı tavsiye ederiz. Her dolapta bulunması gereken dört mevsime hitap eden farklı tarzları ortaya koyan tunikler bu senede trend parçalar arasında rahatlık ve şıklıkta ön planda. Tesettür tuniklerimiz tessetturmode.com ile sizlerle. Özel dikimler ve ufak dokunuşlarla  vücut tipinize uygun zengin tunik çeşitlerimizi sitemizden temin edebilirsiniz.

Sezonun en moda, en trend tesettür tunik leriyle gözler üzerinizde olacak. Orjinal tasarımlar, sizi klasikleşmiş kalıpların dışına çıkarak ve bu sene çok farklı olacak. Adından söz ettiren ünlü markalardan binlerce ürün seçeneğimiz ile size kaliteli ve ekonomik alışveriş hizmeti vermekten tesetturmode.com olarak gurur duyarız.

Dört mevsimde gözler sizde olsun istiyorsanız jeanlerimizin , kumaş pantolonlarmızın ve daha birçok parçanın tamamlayıcısı olan tesettür tuniklerimize ulaşmak çok kolay.

tesetturmode.com keyifli alışverişler diler…

₺80,70 KDV Dahil
₺299,95 KDV Dahil
₺80,70 KDV Dahil
₺299,95 KDV Dahil
₺50,70 KDV Dahil
₺159,97 KDV Dahil
₺50,70 KDV Dahil
₺159,97 KDV Dahil
₺50,70 KDV Dahil
₺179,93 KDV Dahil
₺50,70 KDV Dahil
₺159,97 KDV Dahil
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >